Открой новые возможности!

Відкрився новий Культурний Центр

Мистецька Агенція «Арт-Вертеп» офіційно оголосила про відкриття у Дніпропетровську нового Культурного Центру! Таким чином об`єднались під одним дахом добре відомі дніпропетровцям та гостям міста арт-крамниця «Білокнижник» з виставковою галереєю, дитячою кімнатою, книгарнею та рукотвори багатьох кращих майстрів країни.

 

Отже, в 4-х кімнатах центру «Арт-Вертеп» на вас чекають:

-          Подієва галерея та магазин hand-made подарунків

-          Книгарня та куточок Авторського Одягу

-          Дитяча кімната і майстерня з традиційних та модерних ремесел

-          Приємне місце для зустрічей, презентацій арт-подій і автограф-сесій.

 

Подивитись світлини арт-крамниці „Білокнижник” за новою адресою

 

Щодня автори пропонують найактуальніше та найважливіше! Вже почала формуватись експозиція різдвяних подарунків: живопис на склі, львівські різдвяні дзвіночки, прикраси вітражні та керамічні, святкові декори та предмети інтер’єру, подарункові та дитячі книги та музика до Різдвяних Свят. Разом з тим «Арт-Вертеп» насичує колекцію міського та сільського українського антикваріату, розширює книжковий асортимент репринтних видань та краєзнавчої літератури, представляє найповнішу колекцію cd/dvd українського джазу, сучасної музики дніпропетровських гуртів, художне та документальне відео тощо…

 

Програма заходів Мистецької Агенції «Арт-Вертеп» (вул. Червона, 11) на грудень 2011 року:

 

02.12. 18:00. Мандрівники і сільські вчителі Фоменко-Паленко-Бондаренко + Олег Репан і Тимофій Хомяк на Перших Парубоцьких Вечорницях: «Хто кого перебреше»! Дорослі байки, страшненькі казки, зимові пісні та правда-бувальщина в Музично-Літературному Вечорі. Майстер-класи для дівчат, секрети Медовухи, досвітки.

 

Также читайте о том, где найти налим - самое лучшее предложение на сегодняшний день 

 

03.12. 12:00. Відкриття Дитячої кімнати та Майстерні:

  • Виставка та майстер-класи з виготовлення ляльки: Олени Михайлевич (традиційна ігрова лялька) та Марії Кидиби (модерна м`яка іграшка).
  • Виставка дерев`яної іграшки: Василя Луганського (народна традиція) та майстерні «Автівки-крутівки» (сучасна інтерпретація).

А далі Вечорниці з Лірником Сашком, гуртами «Вертеп» і ДахаБраха, гадання та ворожіння на Катерини, святкування Андрія з братами Капрановими, святкування дитячого та пивного Миколая, джазове Католицьке Різдво, різномаіття майстер-класів, народна кухня та напої, репетиції Коляди, гарний настрій та ексклюзивні подарунки від арт-крамниці «Білокнижник» в КультЦе «Арт-Вертеп»!

 

Чекаємо дорослих та дітей!

 

Mail: mail@artvertep.dp.ua, artvertep@gmail.com  

Заходьте на сайт Artvertep.com та приєднуйтесь до нашої спільноти в СоцМережах:
Facebook:
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/artvertep/
ВКонтакті:
http://vkontakte.ru/id7631510

Тел.: 050 3613533, 067 3660058.

Запис на майстер-класи: 050 3616282.

 

Запрошуємо до співпраці художників та майстрів, видавців та літераторів, музикантів і акторів, історичних реставраторів та арт-об’єднання.

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.