Відкрий нові можливості!

Про журнал. Ключ - журнал психологія, бізнес, кар'єра, здоров'я, родина

КЛЮЧ - журнал особистого розвитку українців. Практична психологія. Бізнес-рішення. Оздоровлення. Духовне зростання. Соціальні активності.

 

Вітаємо вас, шановні читачі! Ви знаходитесь на сайті журналу "КЛЮЧ". Ми дуже раді знайомству. Для нас ця значна подія. Для вас же – наше видання поки що загадка. Тому ми хочемо докладніше розповісти про цей проект. І, звичайно ж, відповісти на головні питання: "Для чого?", "Для кого?", "Як?" і "Чому?".

 

 

“Ключ” – це журнал психологія практична та якість життя в Україні. Журнал покликаний формувати новий спосіб мислення та стиль життя людей, орієнтованих на успіх і досягли його. У цьому першорядне значення приділяється психологічним аспектам. Наше видання покликане шукати та знаходити шляхи покращення якості життя українців. На чільне місце ставиться корисність кожного матеріалу для читачів, щоб кожен з вас зміг скористатися інформацією і стати успішнішим і щасливішим.
Практична психологія - це найважливіша сфера знань у світі. Саме психологічна та психічна підготовка особистості формує його рівень життя. "КЛЮЧ" - журнал психологія з практичними рекомендаціями від різних експертів.
 
Глобальна мета, яка прихована у цій ідеї – економічне, культурне та соціальне відродження нашого народу, стимулювання у свідомості українців нового, вищого рівня життя. Нам хочеться, щоб у перспективі журнал став поштовхом до глибоких змін у нашому суспільстві. Цьому сприяє активна соціальна позиція видання.
 
Редакція журналу – це журналісти-професіонали. Ми знаємо справжнє призначення своєї професії служити суспільству. Ми молоді і здатні багато на що. Для нас читач – це не об'єкт для керування, маніпуляції чи виховання. Для нас читач - це жива, яка сумнівається, шукає ефективні способи організації свого життя, конкретна людина. І ми хочемо створити справжній діалог, спрямований на спільні пошуки відповіді на одне спільне запитання: «ЯК ЖИТИ?»
“Ключ” – це журнал, покликаний формувати новий спосіб мислення та стиль життя людей, орієнтованих на особисте інтелектуальне і духовне зростання, на успіх. У цьому першорядне значення приділяється психологічним аспектам. Наше видання покликане шукати та знаходити інструменти для покращення якості життя українців, і доступно з ними ознайомлювати читачів. На чільне місце ставиться корисність кожного матеріалу для читачів, щоб кожен з вас зміг скористатися інформацією і стати трохи краще, ніж ви були вчора.

Практична психологія - це найважливіша сфера знань у світі. Саме психологічна та інтелектуальна підготовка особистості формує його рівень життя. "КЛЮЧ" - журнал з практичними рекомендаціями від різних досвідчених експертів.
 
Глобальна мета, яка прихована у нашому проєкті – економічне, культурне та соціальне відродження України, стимулювання у свідомості українців нового, вищого рівня життя. Нам хочеться, щоб у перспективі журнал став поштовхом до глибоких змін у нашому суспільстві. Цьому сприяє активна соціальна позиція видання.
 
Редакція журналу – це журналісти-професіонали, експерти різних напрямків психології, бізнесу, здорового образу життя і т.д. Ми знаємо справжнє призначення своєї професії - допомагати суспільству розвиватись. Ми молоді і амбітні. Для нас читач – це не об'єкт для керування, маніпуляції чи виховання. Для нас читач - це жива особистість, яка сумнівається, шукає ефективні способи організації свого життя. І ми хочемо створити справжній діалог, спрямований на спільні пошуки відповіді на одне спільне запитання: «ЯК ЖИТИ?»

 

 

Більше того, «КЛЮЧ» – незалежне видання. За нашими спинами не стоять могутні олігархи чи політичні діячі. Ми всі робимо власними руками та відповідаємо за кожну свою дію. Тим самим ми хочемо показати, що для людей, які мають конкретну мету, немає нічого неможливого!

 


До роботи над створенням матеріалів залучаються фахівці (психологи, філологи, медики, соціологи, екологи, підприємці, представники різних професій та просто відомі особи). Всі вони виступають в ролі експертів, діляться своїм досвідом та секретами.

 


Наше видання досліджує життя як простих людей, так і відомих особистостей, їх шлях до успіху, гармонії, високої якості буття. Ми не ділимо свого читача із соціальної належності. Ми можемо бути корисними і студентам, і бізнесменам, і домогосподаркам. «Ключ» - це жіночий і чоловічий журнал. Це журнал для всіх, хто прагне гідного життя. Ви належите до таких людей? Тоді нам на шляху!

 


Важливою особливістю видання є постійний зворотний зв'язок із читачем. Адже істина народжується лише у спілкуванні. Тому з першого дня ви можете брати активну участь у нашому проєкті, в наших заходах. Ми завжди готові вислухати ваші відгуки та побажання.

 

Головна місія «ключників» – навчитися розуміти. Бо без цього неможливе досягнення життєвої гармонії. Чоловіки мають читати не лише чоловічі видання, жінки – не лише жіночі. Ми маємо читати один про одного і вчитися розуміти! Бо живемо на одній планеті, в одній країні, в одному місті та… в одній квартирі.

 


Ми впевнені, що будь-яку проблему можна вирішити, підібравши потрібний ключ. І завдання нашого журналу – допомогти читачам знайти кожному свій ключ. Більше того, ви можете розповісти нам про свої успіхи, про свої перевірені методи подолання різних життєвих ситуацій. Про свої таланти, нарешті, яким хочете знайти гідне застосування. Пишіть нам про все, що може змінити навколишній світ на краще!Запрошуємо до співпраці ВСІХ охочих!

 

Редакція журналу "КЛЮЧ”:

 

Віктор ДЕМ'ЯНЕНКО, головний редактор

 

Міла КЛЕЦЬ, рекламний відділ

 

Анастасія ЗВАРИЧ, автор

 

Джулія НІКОЛЬ, автор 

 

МарІя КАМЕРГОРОДСЬКА, автор

Схожі новини
Коментарі

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.