Відкрий нові можливості!

Мастер-класс от Любомира Левицкого

В пррошлый раз мы обсуждали, как делается вышивка бисером мастерами, а сегодня новость для киноманов.
Саме так режисер Любомир Левицький анонсує повторний прокат фільму «Тіні незабутих предків». Так, "Тіні" повертаються в прокат 17 липня 2014 року у кінотеатрі «Правда-кіно».


Як сказав сам режисер: «Зараз  ми працюємо над деякими технічними правками фільмокопій. Отримавши величезну кількість запитів від глядачів, ми поспілкувалися з глядачами провели соціологічне дослідження та переговори з кінотеатрами і зрозуміли, що у картини ще є великий глядацький потенціал». Фільм буде показано в основному на нічних сеансах, що додасть картині містичності.

 

В рамках повторного прокату «Тіней незабутих предків» 27 липнярежисер картини Любомир Левицький проведе майстер-клас для глядачів «Правда-кіно».

 

Вы узнаете, с какими сложностями столкнулась команда во время съемок, как удивляла своей изобретательностью голливудского оператора, чем пленку для фильма везли прямо из США, что позволило сделать настоящее западное кино, имея скромный украинский бюджет, и многое другое.


Начало мастер-класса в 22:40.


После общения Любомира Левицкого со зрителями состоится показ фильма «Тени незабытых предков». 

 

Короткий опис фільму українською мовою:

Пару століть назад в українській частині гір Карпати проживали злі духи і інші химери. Вони вчинили бешкет на цих територіях і не давали спокою простим людям. Врятувати людей зуміли дев'ять магів, які здійснили об'єднання своїх сил для того, щоб запечатати всю нечисту силу в Книгу Тіней. Дана Книга була заклеймена магічною Згардою. Все це час книга була в надежнейшем місці і злі духи не мали шансів повернутися в наш світ. Так вийшло, що книгу знайшли і передали одному з університетів, де її почали вивчати студенти. Юні світила науки не очікували, що всі призведе до таких страшних наслідків. Шанс на порятунок є, якщо за справу візьметься нащадок останнього мага.

 

Трейлер до фільму: https://www.youtube.com/watch?v=wJVbDtD-3zA 

 

Довідки та бронювання квитків зател.: (056) 371-42-02, (093) 347-37-56

 

 

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.