Відкрий нові можливості!

"Загублене місто" - премьера в Днепропетровске

 

25 вересня у кінотеатрі «Правда-кіно» відбудеться допрем’єрний показ українського фантастичного трилера «Загублене місто». У широкий український прокат «Загублене місто» виходить 1 жовтня. Перший допрем’єрний показ картини відбудеться 21 вересня у Вінниці. Презентація у столиці запланована на 24 вересня. Львів виявиться останнім містом, яке відвідає 30 вересня творча група фільму у рамках презентаційного туру. Дніпропетровці теж зможуть побачити повнометражний дебют українського режисера Віталія Потрухафантастичний  трилер «Загублене місто».

 

 

25 вересня, о 19:00 «Правда-кіно» запрошує на допрем’єрний показ нової української стрічки «Загублене місто». Фільм приїде представляти сам режиссер Віталій Потрух разом з акторами Андрієм Джеджулою та Іриною Новак, з якими можна буде поспілкуватися, сфотографуватися та задати запитання.

 

Гостей кінотеатру очікує

  • Церемония червоної доріжки.
  • Зустріч з гостями прем’єри – Андрієм Джеджулою, Іриною Новак та Віталієм Потрухом.
  • Фотосесія на фоні brand-wall, спілкування та бліц-інтеврв’ю з гостями заходу
  • Фуршет та дегустація напоїв
  • Виступ режисера фільму Віталія Потруха та акторів у великій залі
  • Перегляд фільму «Загублене місто»

Сюжет розгортається навколо фантастичної історії про Чорнобильську АЕС і паралельні світи. У фільмі йдеться про техногенну катастрофу, яка стала результатом невдалого експерименту й наслідки якої не вивчені. У зоні відчуження з'являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім'ю та засуджений суспільством науковець – волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?

 

Андрій Джеджула, який зіграв сталкера, що полює в зоні за артефактами, зазначив: «Мені дуже пощастило з роллю, тут я граю поганого хлопця, а вони подобаються всім. Але мій поганий хлопець з моральними цінностями, якому властиві людські цінності любов, відносини, розуміння».

 

Всі актори, задіяні у фільмі «Загублене місто», українські. Головні ролі у фільмі Віталія Потруха виконали актор театру і кіно, радіоведучий Андрій Джеджула, талановита актриса Ірина Новак і народний артист України Сергій Романюк. Дмитро Лінартович, головний актор фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь», і Костянтин Лінартович, який зіграв Богдана Хмельницького у фільмі «Гетьман» (2015), тут виконали ролі другого плану. Також у фільмі знімалися провідні актори театру і кіно Валерій Легін, Євген Капорін та інші.

 

Картина була створена в 2012 році на кіностудії художніх фільмів ім. Довженка за підтримки Державного агентства з питань кіно. Проект «Загублене місто» виграв перший пітчинг Держкіно. Як дебют він був на сто відсотків профінансований державним коштом. Загальний бюджет склав майже 6 млн. грн.

 

«Приємно, що мій перший фільм зняли саме на кіностудії Довженка, де вийшли одні з найкрутіших українських картин. Крім того, для мене дуже важливо, що «Загублене місто» це не шароварне кіно, не один з шаблонних і звичних фільмів, які вкоренилися в українській кінотрадиції. Цей фільм виключно нові дверцята для українського кіно і ще один крок у бік розвитку національного кінематографа» Андрій Джеджула.

 

Зйомки фантастичного трилера проходили поблизу Чорнобильської зони в місті Славутич і на покинутих промислових зонах та шахтах Західної України.

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.