Открой новые возможности!

Молодих журналістів запрошують на конкурс

 

З метою патріотичного виховання молоді та залучення молодих журналістів до обговорення соціально важливих тем молодіжна громадська організація  “Прес-центр “Акцент” у серпні-жовтні 2011 року проводить Обласний конкурс серед молодих журналістів “Нащадки переможців”.

 

Завданнями Конкурсу є: підтримка обдарованої молоді, заохочення кращих авторів, підтримка та розвиток молодіжної преси Запорізької області.

 

До оргкомітету проекту входять: Запорізька обласна державна адміністрація, фракція Партії регіонів Запорізької міської ради, Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації, Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізька обласна академія післядипломної педагогічної освіти, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді, Запорізька громадська організація “Укрпростір”.

 

Также читайте о том, как правильно подобрать и купить мужскую толстовку. 

 

До участі у Конкурсі запрошуються молоді журналісти шкільних газет, газет коледжів, студентських і молодіжних видань, та молоді люди, що працюють журналістами у професійних ЗМІ.

 

Конкурс проводиться у номінаціях, які об’єднані у рубрики: “Визволенню запорізької землі присвячується”, “День Незалежності”, “Перспективи”, “Мій світ”.

 

Кращі роботи видаються у вигляді Літопису, який поширюється серед учасників проекту, передається у навчальні заклади і бібліотеки Запоріжжя та Запорізької області.

 

Роботи приймаються на електронну поштову скриньку: accent.ngo@gmail.com, конт. тел.: (061) 270-78-76, (068) 448-11-28. Мова робіт: російська, українська.

 

Терміни подання матеріалів на конкурс: до 16 вересня 2011 року. Нагородження буде проведено в межах святкування Дня міста Запоріжжя. Положення про конкурс розміщено на сайті ngo.zp.ua

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.