Открой новые возможности!

ТОП-5 місць для гостей Львову

 

Одне з найпривабливіших міст для подорожування в нашій країні - Львів, перлина Західної України. Місто з багатою історією та спадщиною. Відображення цього можна зустріти майже в кожному куточку. Сьогодні для вас ТОП-5 місць, з нашої точки зору, які обов’язково рекомендується відвідати у Львові.

 

Гора «Високий замок»


Це місце унікальне тим, що з нього відкривається чарівний вид на весь Львів. Висота гори більше 400 метрів. Можете уявити, яка краса захоплює усіх туристів. Крім цього, це значна історична пам’ятка, якій вже більше 8 сторіч. Щоб дістатися на гору, треба подолати неблизький шлях. Але воно того варте. До речі, якщо хочете детальніше дізнатись про унікальні місця Львову, варто сюди перейти.

 

Палац Потоцьких

 

Велична споруда у самому серці міста приваблює багатьох гостей Львову. Сім’я графа Потоцького любила приймати поважних постатей з різних куточків світу і для цього вирішили створити особливе місце. Палац вражає розкішшю, інтер’єром у стилі класицизму. Також тут є своя галерея мистецтв.  У Палаці Потоцьких знімали фільм «Д’Артаньян та три мушкетери».

 

Площа ринок

 

Знаходиться в центрі Львову. Це яскрава середньовічна архітектурна композиція, що складається з ратуші, музеїв, палаців та різних стародавніх будинків. До того ж, цілий рік на площі вирує яскраве культурне життя. Талановиті музиканти, співаки, актори виступає просто неба. Можна піднятись на верхівку ратуші, висота якої сягає 65 метрів.

 

Театр опери та балету Соломії Крушельницької

 

Його збудували у 19 віці під керівництвом знаного архітектора тих часів Зігмунда Горголевського, використовуючи форми ренесансу та бароко. Захоплює величний екстер’єр та інтер’єр театру, який має багато складної ліпнини, цінних предметів скульптури та живопису. І в наш час в ньому відбувається багато яскравих подій. Величезна глядацька зала на 1000 місць виконана у білому кольорі в поєднанні з золотом.

 

Львівська майстерня шоколаду

 

Справжній солодкий рай знаходиться в цьому місті. Крім того, що тут ви скоштуєте насмачніший шоколад у різних формах, ви відвідаєте старинну пятиповерхову будівлю, на даху якої є маленьке кафе. Тут ви відчуєте себе щасливою людиною та отстаточно підхопите романтичний настрій, який вітає у цьому чарівному місті.

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.