Открой новые возможности!

Західні скарби України ваблять туристів

 

В Україні існує чимало цікавих міст, які неодмінно треба відвідати. Подорожувати та відкривати для себе нове – це чудова можливість наповнитися позитивними емоціями, зустріти нових друзів і просто відпочити душею. Ми вам розкажемо де краще провести відпочинок в Карпатах.


На мапі запланованих подорожей не забудьте позначити українські Карпати. Неперевершена природа, чарівні краєвиди, стрімкі ріки й тихі озера, а ще надзвичайно смачні українські страви та привітні люди. І так можна розповідати нескінченно.


Карпати завжди гостинно зустрічають гостів. Туристи почувають себе тут, наче вдома. Західна Україна здавна славиться особливим колоритом. Сьогодні поговоримо про дивовижні місця українських Карпат, які неодмінно треба відвідати. В цьому вам допоможе компанія "Отдых 365", яка є лідером організації турів у Карпати по системі "все включено".


Говерла – чудо українських Карпат 

 

 

Як думаєте, куди туристи насамперед мріють потрапити? Звичайно на гору Говерлу. Найвища точка України приваблює тисячі туристів. Підкорити цю вершину чи не найпопулярніший квест у реальному часі. Тільки уявіть висота Говерли – 2061 м над рівнем моря. А які краєвиди милують око. Замало сказати, що це вражаючи, треба побачити на власні очі.
Синевир – наймальовничіше озеро Карпат


Понад 30 озер знаходиться на території Карпат. Синевир – це найбільше і найглибше озеро в Україні. Його площа приблизно 5 гектарів, а глибина інколи сягає понад 20 м. Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Вода в озері чиста та прозора, але холодна у будь-яку пору року. 

Туристична інфраструктура достатньо розвинена. Можна і на турбазі відпочити, і спробувати місцеві страви, а ще покататися на плотах по озеру. Поблизу озера Синевир також можна відвідати унікальний Музей лісу і сплаву (на Чорній річці). Для любителів активного відпочинку влаштовують прогулянки на велосипедах та конях. Чисте та цілюще повітря захочеться вдихати знову і знову.

 

Водоспад Шипіт – прикраса Карпат

 

 

Біля підніжжя гори Гемба у селі Пилипець розташований незвичайний водоспад Шипіт. Він вирізняється своєю красою та особливою "гірською музикою" стрімких потоків. Водоспад Шипіт оточений густим лісом і виглядає привабливо у будь-яку пору року. Навіть взимку деякі потоки не замерзають і водоспад виглядає казково. У селищі Пилипець можна перепочити, скуштувати традиційні страви й дізнатися багато цікавого про старовинні українські традиції.

 

Озеро Бребенескул — скарб Карпат

 


Бребенескул – найвисокогірніше озеро України. Воно знаходиться на території Чорногірського заповідного масиву на висоті 1801 м над рівнем моря. Вода в озері чиста і прогрівається до 15 градусів. Купатися можна, але комфортніше це робити по обіді. А от коли сонце сховається за хребет, водні процедуру будуть не такі уже й приємні. Не забувайте, будь ласка, брати на екскурсію теплі речі. Вони неодмінно знадобляться.

Палац графів Шенборнів

 


А тепер оглянемо старовинний Палац – резиденцію та мисливське угіддя графів Шенборнів. Він збудований ще у 1890-1895 рр. у неоромантичному стилі. І найцікавіше, що будівля зосталася у своєму первозданному вигляді. Замок прикрашений дорогоцінним декором – вітражами та барельєфами. І навіть працює годинник з курантами. Біля палацу був сад-дендрарій. Тут висаджені рідкісні дерева і квіти.

 

Зараз у палаці розташований знаменитий санаторій"Карпати", а сад перетворився у паркову зону.

 

Українські Карпати багаті на природні дива, архітектурні перлини, найсмачніші страви й неперевершений настрій. Тільки тут, вдихнувши на повні груди чисте гірське повітря Ви стаєте по-справжньому вільними.

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.