Открой новые возможности!

Марина ПАВЛИК: «Пишаюсь тим, що обрала професію лікаря»

 

Рубрика «Девушка недели» в этот раз представлена целеустремленной и настойчивой личностью – молодым врачом, который, мы уверены, поможем не одному человеку в трудной ситуации. Сейчас такие люди в нашей стране – на вес золота!

 

- Марина, чим насичена Ваша осінь 2020-го? Та взагалі, чи надихає Вас ця пора року?
- Ох, осінь 2020-го для мене взагалі особлива пора! У вересні я вийшла заміж за найкращого чоловіка у світі і звикаю до нового статусу - статусу дружини. Все дуже змінилося. Нові пріорітети, нова я. І це чудово. Я сповнена коханням, і саме це почуття мене надихає, незважаючи на пору року за вікном!


- Назвіть п’ять почуттів, які найчастіше у Вас виникають восени?
- Осінь в мене завжди викликала легке почуття смутку, але не цього разу! Зараз - це любов, саморозвиток, впевненість, щастя та почуття вдячності. І мені є за що дякувати долі.


- Якщо я вірно зрозумів, цього літа ви захистили диплом лікаря? Розкажіть про свою спеціалізацію й про перший справжній професійний досвід? 

- Так, все вірно. Я довго до цього йшла і з гордістю кажу, що це найбільше моє досягнення, яким я пишаюсь. Спеціалізація в мене досить цікава. Я майбутній психіатр-нарколог. Зараз проходжу інтернатуру в найбільшій психіатричній клініці України імені Павлова, і це для мене чисте задоволення!

- Кажуть, що вчитися на лікаря – дуже тяжка справа. Можете підтвердити? Які поради можете дати з власного досвіду тим, хто тільки почав опановувати цю професію?
- Я не можу це ні підтвердити, ні спростувати. Все дуже індивідуально і залежить безпосередньо від самої людини. Комусь легко, комусь неймовірно тяжко, але одне можу сказати точно - це дуже цікаво! Звертаюсь до всіх майбутніх колег, будьте впевнені в собі! Розвивайтесь, знайомтесь з новими людьми і йдіть до кінця, не зважаючи ні на що!


- Ви завжди мріяли стати лікарем? Чому вибрали цей напрямок?
- Не завжди. Зрозуміла, що хочу пов’язати своє життя з медициною в 9 класі школи. З 10-го класу почала інтенсивну підготовку до ЗНО. Різноманітні додаткові заняття з педагогами, багато літератури та самостійної роботи допомогли мені поступити в один із найкращих столичних університетів країни - НМУ імені О. О. Богомольця. Чому вибрала? Не знаю. Мій вибір шокував моїх родичів, оскільки в моїй родині немає лікарів, але мені ніхто не перечив і не намагався відмовити. Протоптувати свою стежину самостійно дуже цікаво. І свій досвід я б ні на що не проміняла!


- Нова реальність точно не обіцяє легкого життя лікарям. Які якості потрібно мати лікарю, щоб витримати всі навантаження та зробити успішну кар’єру? І що хотіли би розвивати в собі?
- Я флегматик за темпераментом. Мене дуже важко вивести з себе. Абсолютний спокій, розміреність та стресостійкість, а також впертість, якої моментами забагато, дуже допомагають в даній професії. Хочу розвивати в собі підприємництво. Цієї навички мені бракує.

 

- Чим підзаряджаєтесь після робочого дня? Який вид відпочинку найулюбленіший?
- Я - людина, яка дуже любить особистий простір. Тому для відновлення мені потрібно просто прилягти та полежати в тишині з цікавою книгою або за улюбленим серіалом. Все дуже банально і просто. Ну й поїсти смачно. Я ще той гурман! Обожнюю пасивний відпочинок.


- Є люди, які вас надихають? Можливо є відомі особистості, з якими ви хотіли би познайомитись, задати актуальні питання?
- Ціле життя мене надихали мої бабуся з дідусем. Я завжди буду ними пишатися. Вони зробили все, щоб я стала на ноги, і я їх не підвела. Сподіваюсь вони там мною пишаються.


- Чи легко допускаєте нових людей в своє життя? І що важливо для міцної дружби? 

- Важко. Хоча колись було навпаки. Але своїми друзями, які перевірені роками, я неймовірно дорожу і зроблю все для них. Зараз я створила свою сім’ю, і ми з чоловіком вирішили нікого туди не впускати. Це наш маленький світ, який я обожнюю.

 

Чи є у вас ранкові ритуали на гарний настрій та бадьорість?
- В мене є тільки один ритуал - висипатися. Тоді цілий день буде в бадьорому та гарному настрої.


- Чи є у вас правила харчування та красоти, які ви намагаєтесь дотримуватись?

- Стосовно харчування нарешті я можу сказати, що так! Воно в мене збалансоване та регулярне! Зовсім недавно все було навпаки. Знали б Ви, як я харчувалася, будучи студенткою. Мені постійно не вистачало часу. Їла на ходу. Зараз це не так, і я почуваю себе прекрасно. А стосовно краси - я люблю натуральність. Тобто нарощені вії, нігті та волосся - це не про мене. А взагалі потрібно любити себе і дозволяти себе любити! З правильним чоловіком жінка розквітає, а немає нічого кращого ніж відчувати себе щасливою. От вам і всі правила.

Похожие новости
Комментарии

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.